Milí přátelé na cestách, vážení zákazníci, naše knihy si můžete i nadále objednávat v našem partnerském eshopu AMIPA - prodej knih.

Krkonoše

Neohodnoceno

Kde všude můžeme potkat Krakonoše, co nejzajímavějšího je na kořenovské zubačce, co nabízejí krkonošská muzea, jaké nebezpečí hrozí v horách, kdy přišli do Krkonoš první lyžaři, kde jsou v oblasti nejhezčí stavby lidové architektury a nejcennější památky...? To všechno a spoustu dalšího najdeme v průvodcI Krkonoše.

KOUPIT

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kde všude můžeme potkat Krakonoše, co nejzajímavějšího je na kořenovské zubačce, co nabízejí krkonošská muzea, jaké nebezpečí hrozí v horách, kdy přišli do Krkonoš první lyžaři, kde jsou v oblasti nejhezčí stavby lidové architektury a nejcennější památky, jaké jsou tradiční krkonošské akce a kde můžeme aktivně prožít čas – od lyžařských a snowboardových areálů až po další sportoviště? To všechno a spoustu dalšího najdeme v 2. aktualizovaném vydání turistického průvodce Krkonoše, který vyšel v edici Česko všemi smysly.

Moderně koncipovaný průvodce má kromě úvodních obecných částí (včetně výletů za hranice) 12 hlavních kapitol, věnovaných nejdůležitějším centrům rekreace a jejich okolí. Kromě obvyklého popisu památek a přírodních zajímavostí zde najdeme návrhy výletních tras a aktuální praktické informace. Tradiční součástí průvodce jsou volné vstupenky a poukázky, platné 4 roky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Turistické průvodce
autoři: Petr David, Petr Ludvík, Vladimír Soukup
rok vydání: 2019
počet stran: 192
rozměr: 125×215
vstupenky a poukázky: ano
ISBN: 978-80-86899-79-4