Okolí Prahy - průvodce č. 1

Cena: 56 Kč s DPH

Akce!

Původní cena 155 Kč
Sleva 99 Kč
Dostupnost 5 kusů a více
Autor / Autoři Petr David, Věra Dobrovolná, Vladimír Soukup
Edice zelená edice
Formát 110 x 195 mm
Kraj / oblast Středočeský
Počet stran 192 + 48 barevná příloha
Roky vydání 2007
Vazba brožovaná
ISBN 978-80-86899-14-5

Okolí Prahy v posledním desetiletí velmi změnilo svoji tvář, na polích u dříve poklidných vesnic vyrostla satelitní městečka, přibylo autobusové spojení v návaznosti na městskou dopravu, oblast je protkána hustou sítí cyklotras pro obyvatele metropole snadno dostupných. Nový přepracovaný průvodce přináší návod či inspiraci k pěkným výletům, na víkendy, po práci nebo na nedělní odpoledne. V posledních letech "prokoukla" kdysi šedivá města, zámky s novými majiteli září novými fasádami, leckde najdeme nové stylové hospůdky. Za všechny zmíníme Hostinec U Mlynáře v Mokropsích s atmosférou starého mlýna, kde nám babiččin koláč přinesou v krojích nebo Restaurant Victoria v Roztokách v koloniálním stylu. Vstupenky a poukázky, dárek od našich obchodních partnerů, jsme poprvé vyčlenili do samostatné přehledné brožurky. V tomto průvodci jich najdete celkem 22 - mezi vstupenkami do muzeí doporučujeme všechny pobočky Polabského muzea, mj. přerovský skanzen, to už za výlet s dětmi do minulého století stojí! Fanynky Karla Gotta navštíví zdarma jeho muzeum v Jevanech, ctitelé zlatého moku zase nedaleký pivovar ve Velkých Popovicích. V Černošicích vybudovali originálně vybavené kino, v Úvalech si výlet zpříjemníte na pěkném koupališti. O zajímavých akcích v Malém máslovickém muzeu másla jste už možná slyšeli, také my doporučujeme. A to je jen střípek z naší nabídky! Vstupenky a poukázky platí až do 31. 12. 2009!
Vymezení popisované oblasti: Nelahozeves - Stará Boleslav - Lysá nad Lab. - Český Brod - Velké Popovice - Dobřichovice - Kralupy nad Vlt. - Nelahozeves.

 

VYUŽIJTE LÁKAVÉHO SNÍŽENÍ CEN - NABÍZÍME NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY NA TRHU!!!

Komentáře

Průměrné hodnocení

Průměr:

Od Komentář
2010-11-21 Olga .... Do Jevan už vstupenku nepotřebujete. Já ji mám ,ale jen na památku našeho krásného výletu po Jevanech- návštěvu Gottlandu- díváním přes plot.Okolí je pěkné, je tam víc podívání, ale škoda že jsem nestihla toto muzeum dokud bylo otevřené.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

TOPlist