Milí přátelé na cestách, vážení zákazníci, naše knihy si můžete i nadále objednávat v našem partnerském eshopu AMIPA - prodej knih.

Šumava - Lipno - průvodce č. 23

Neohodnoceno

Nejvýchodnější část Šumavy, rozložená při obou březích Lipenské přehrady a okolí Vyššího Brodu. Nejvýše položená zřícenina v Česku - Vítkův kámen na pravém břehu Lipna, Čertova stěna s tajemstvím, po stopách Adalberta Stiftera v Horní Plané, Hořice na Šumavě se známými pašijovými hrami a navíc pěší a cyklistické výlety k sousedům do Rakouska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýchodnější část Šumavy, rozložená při obou březích Lipenské přehrady a okolí Vyššího Brodu. Nejvýše položená zřícenina v Česku - Vítkův kámen na pravém břehu Lipna, Čertova stěna s tajemstvím, po stopách Adalberta Stiftera v Horní Plané, Hořice na Šumavě se známými pašijovými hrami a navíc pěší a cyklistické výlety k sousedům do Rakouska. Proti předchozímu vydání jsme přidali procházku po Českém Krumlově. Je mimo popisovanou oblast, ale je jakousi pomyslnou bránou k této části Šumavy a návštěva nádherného města v meandrech Vltavy může pobyt na Lipensku zpestřit. Dalším bonusem je aktuální podrobná informace o zpřístupnění Vojenského újezdu Boletice.
Vymezení oblasti: státní hranice s Rakouskem - Nová Ves - Pernek - Horní Planá - Hořice na Šumavě - Světlík - Malšín - Rožmberk nad Vlt. Rybník - Horní Dvořiště.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelená edice
autoři: Petr David, Vladimír Soukup
rok vydání: 2006
počet stran: 192
rozměr: 110×195
ISBN: 80-86899-22-5