Vstupenky zdarma

ŠPALÍČEK VÝLETŮ pro každý den jeden 2 a 3 - zvýhodněný balíček

Cena: 619 Kč s DPH

Výhodná nabídka!

Původní cena 998 Kč
Sleva 379 Kč
Dostupnost 5 kusů a více
Nakladatel Soukup & David
Vazba brožovaná
Vstupenky ano

Špalíček 2 je soubor 365 výletů po celé ČR, určených široké veřejnosti, navazuje na úspěšný první Špalíček. Zahrnuje stručný popis zcela nových tras a hlavních cílů - u každého výletu pak plánek (mapku), aktuální praktické informace (otvírací doby, možnosti parkování, ubytování, stravování, aktivity pro volný čas, akce aj.). V příloze jsou zařazeny nejrůznější slevové poukázky, platné do konce roku 2016, jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu publikace.

 

Špalíček 3 je opět soubor 365 výletů po celé ČR (z toho 33 vede do blízkého přeshraničí), určených široké veřejnosti, navazuje na úspěšný první a druhý Špalíček. Zahrnuje stručný popis zcela nových hlavních cílů - u každého výletu pak plánek (mapku), aktuální praktické informace (otvírací doby, možnosti parkování, ubytování, stravování, aktivity pro volný čas, akce aj.), další doporučené cíle v okolí. V příloze je zařazeno rovných 100 slevových poukázek či vstupenek, platných do konce roku 2018, jejichž hodnota mnohonásobně převyšuje cenu publikace.

Novinkou Špalíčku 3 je možnost pomocí QR kódu přejít na samostatné internetové stránky s audionahrávkami, fotografiemi a rozšiřujícími texty k některým cílům.

Komentáře

Publikaci ještě nikdo nekomentoval, buďte první!

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

TOPlist