Milí přátelé na cestách, vážení zákazníci, naše knihy si můžete i nadále objednávat v našem partnerském eshopu AMIPA - prodej knih.

Slovácko - Uherskohradišťsko - průvodce č. 51

Neohodnoceno

Slovácká metropole Uherské Hradiště, národopisně bohaté Horňácko, Uherskobrodsko s nejslavnějším rodákem J.A.Komenským, drsné, leč malebné Moravské Kopanice na samém česko-slovenském pomezí, nejvyšší vrcholy Bílých Karpat - to je pestrá nabídka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovácká metropole Uherské Hradiště, národopisně bohaté Horňácko, Uherskobrodsko s nejslavnějším rodákem J.A.Komenským, drsné, leč malebné Moravské Kopanice na samém česko-slovenském pomezí, nejvyšší vrcholy Bílých Karpat - to je pestrá nabídka. Za slováckým folklórem a skvělým vínem se vydáme třeba do Blatničky, po stopách povídek Květy Legátové (Želary aj.) do Starého Hrozenkova, na orchidejové louky na hřebeny Bílých Karpat.
Vymezení popisované oblasti: Veselí nad Moravou - Staré Město - Babice - Bílovice - Prakšice - Nezdenice - Bzová - Žitková - státní hranice se Slovenskem po žel. stanici Vrbovce - Velká nad Veličkou - Hroznová Lhota - Veselí nad Moravou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelená edice
autoři: Petr David, Věra Dobrovolná, Vladimír Soukup
rok vydání: 2006
počet stran: 184
rozměr: 110×195
ISBN: 80-86899-98-5